poniedziałek, 13 czerwca 2011

szczeniacki sweter


Długo , baaardzo długo robiłam ten sweterek. Troszkę lżej mi na duszy gdy poczytałam iż nie tylko ja tak mam, że odkładam coś nieskończonego, aby robić następne, lub rzucam w kąt coś co nie wychodzi mi tak jak bym chciała.  Ten błękitny macherek przynajmniej 25 lat ma , najpierw ja miałam sweter nietoperz , potem z części był zrobiony szalik tasiemiec, z części mniejszy sweterek.. Ponad dwa lata temu szczeniacki sweterek zrobiłam, ale w elementach leżał, w końcu przedłużyłam i na ferie 2011 miał być gotowy. Niestety nie wyszło, więc jeszcze raz przedłużany , w końcu zszyty i wykończony   na ferie 2012  się doczeka.  Zobaczymy , czy pannie się podoba, ale jak będzie łaskotał lub gryzł na dno szafy trafi.  Panna z wywczasów w Kołobrzegu dziś wraca , okaże się.


przód

tył

6 komentarzy:

 1. swietny psi motyw, prosty niby sweterek a tyle uroku.... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sweterek jest świetny :))) Żeby nie było, moje dziewczę mi zajrzało przez ramię i wydało okrzyk zachwytu :))) Ten psiak jest po prostu rozbrajający :)))
  Waśnie dostrzegłam, że są dwa:))) I moja córa zażyczyła sobie sweterek z dalmatyńczykiem,bo też chce mieć z pieskiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach zatęskniłam za Kołobrzegiem,w ogóle za morzem.Sweterek,a właściwie psiaczek taki figlarny,dobrze ,że moich chłopaków już nie ma przy mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za miłe słowa. Właścicielka założyła, stwierdziła fajny i natychmiast zdjęła. Kto to widział mierzyć swetry przy temperaturze 28 stopni.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :))) Jest dla mnie najpiękniejszym wyróżnieniem :)))